Hotelové akce

UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ PŘI UTKÁNÍ PLAY OFF S 20% SLEVOU

Přijeďte si užít Liberec včetně zápasů Bílých Tygrů Liberec proti Vašemu oblíbenému týmu. Hotel Arena***, který sousedí s Home Credit Arenou, kde se odehrávají veškerá utkání Bílých Tygrů Liberec, pro Vás připravil možnost poznat Liberec a jeho okolí. S Bonus kartou můžete využít slevy v areálu Sport Parku Liberec, ale i mimo něj v celém Liberci. Například můžete navštívit ZOO Liberec, kde ke každé koupené vstupence dostanete druhou zdarma, zajezdit si na motokárách s 20% slevou a mnoho dalších výhod. Více informací o programu nalezenete zde. Již od 700,- Kč/os v dvoulůžkovém pokoji.

Cena za jednolůžkový pokoj se snídaní 780- Kč + bonus karta zdarma.
Cena za dvoulůžkový pokoj se snídaní 1400,- Kč + bonus karta zdarma. 
Cena za rodinný čtyřlůžkový pokoj se snídaní za 2320,- Kč + bonus karta zdarma. 20% SLEVA NA UBYTOVÁNÍ PŘI AKCÍCH KONANÝCH V HOME CREDIT ARENĚ

Vážení Hosté Hotelu ARENA***, užijte si jedinečné kulturní a sportovní akce v Home Credit Areně a poté se ubytujte v našem tříhvězdičkovém hotelu s 20% slevou po předložení platných vstupenek na Vámi vybranou akci.
Slevová akce je platná v den konání.
Navíc každý hotelový host obdrží během pobytu hotelovou BONUS KARTU zdarma a může využít více jak 20 slev v areálu Sport Parku Liberec i mimo něj.

Reference

Díky širokému sportovnímu, společenskému a kongresovému zázemí areálu Sport Parku Liberec využily služeb hotelu v rámci konání svých akcí desítky subjektů od profesionálních i amatérských sportovních klubů až po významné společnosti z regionu i celé ČR.
zpět
+420 488 048 111
info@hotelarena.cz
Hotel ARENA***
Jeronýmova 570/22
460 07 Liberec 7
Lukáš Kobrle
Obchodní zástupce
Tel.: +420 737 079 667
email: sales@hotelarena.cz
Close the dialog

Rezervace ubytování

Pro rezervaci využijte náš
rezervační formulář nebo
volejte na +420 488 048 111

Navštivte také: