Cookies
SFM Liberec s r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

Služby

Prožijte u nás sportovní soustředění nebo firemní akci na míru

Firemní akce - Kongres Park Liberec

Hotel Arena *** je součástí multifunkčního areálu, díky kterému Vám umíme zajistit široké spektrum aktivit jak pro soukromé pobyty, firemní akce či sportovní soustředění. Součástí areálu je Home Credit Arena, která je jednou z nejmodernějších multifunkčních hal v České republice. Vzhledem ke svým multifunkčním vlastnostem je ideálním zázemím pro sportovní i kulturní akce, veletrhy a konference. Od svého dokončení v roce 2005 se stala stěžejním kulturně-společenským místem v regionu libereckého kraje a vydobyla si stabilní místo na pořadatelském a produkčním trhu. Ročně se v ní uskuteční téměř sto akcí domácího i mezinárodního charakteru. Home Credit Arenu obklopuje moderní sportovní areál Sport Park Liberec, který nabízí 16 venkovních a 19 krytých sportovišť pro široké spektrum sportovních aktivit.

Více naleznete na www.kongresparkliberec.cz

sportovní soustředění

Sport Park Liberec je největším sportovně-relaxačním areálem v Čechách. Sport Park Liberec disponuje pestrým množstvím venkovních a krytých sportovišť pro více jak 35 sportů. Sport Park Liberec je ideální pro sportovní soustředění, které mohou využít moderní zázemí, komfort a vybavení. Areál je také v blízkosti Ještědského hřebenu, Jizerským horám a v blízkosti německých a polských hranic. Náš tým Vám pomůže připravit soustředění pro děti nebo dospělé přímo pro Vaše sportovní aktivity.

Bistro Arena

Zveme Vás do moderního prostředí hotelového bistra Arena s příjemným posezením u baru či na terásce. Bistro nabízí jídla tradiční české kuchyně i zahraniční speciality včetně poledního menu, široký výběr točených piv a v neposlední řadě také přímé přenosy venkovních utkání Bílých Tygrů Liberec. Pro hotelové hosty a větší skupiny je možná rezervace samostatného salonku.

SPORT PARK MEDICAL

Navštivte naše moderní nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje ambulantně kvalitní léčebnou a preventivní péči v oboru fyzioterapie dospělým i dětským pacientům. Našim hostům nabízíme sportovní, rekondiční a relaxační masáže. Sportovcům také pomůžeme s Kinesiotapingem. Sport Park Medical naleznete přímo v Hotelu Arena*** ve 2. patře. 

Pro rezervaci nebo více informací na Sport Park Medical

Zpět
Hotel ARENA***
Jeronýmova 570/22
460 07 Liberec 7

Pro rezervaci využijte náš
rezervační formulář nebo
volejte na +420 488 048 111

Navštivte také:

Městské informační centrum Liberec
Hotel ARENA Liberec v Liberci hodnocení